כיצד לקדם את החברה: באינטרנט לעומת מסורתית

 

כל מי שעוסק בהפקת סרטי תדמית, כמו גם כל עסק או גוף הרוצה לקדם אג‘נדה או מסר פרסומי, חולם על סרטון וידאו שיהפוך לויראלי. סרטון וידאו שהקהל ברשתות החברתיות ואפליקציות המסרים ישתף ויתרום להפצת התוכן והמסר שבו לקהל הולך וגדל. כאשר סרט תדמית הופך להיות ויראלי אתם זוכים לחשיפה גדולה מאוד מבלי להגדיל את תקציב הפרסום שלכם. אך בואו נגיד את האמת, סרטי תדמית הם תכנים בעלי אופי פרסומי וזה לא בדיוק מובן מאליו שקהל הגולשים ישתף תוכן שכזה. אז מהו סוד הויראליות? האם ישנו מתכון סודי להפקת סרט תדמית אשר יהפוך לויראלי?

הפקת סרטי תדמית הפכה את הצוות הדרוש לצורך ההפקה ולשלם עבור שידור בערוצי הפרסום של התקופה. היום הדברים השתנו מן הקצה אל הקצה והפקת סרטי תדמית לחברות הפכה להיות דבר פשוט וזול. הטכנולוגיה המודרנית מאפשרת להפיק סרטי ווידאו איכותיים בזול ואין צורך בציוד יקר במיוחד, המImage result for PROMOTIONAL FILMSחשבים הביתיים מאפשרים לערוך ולעבד את האודיו ווידאו וערוצי הפרסום הם רבים ומגוונים ורבים מהם נגישים עבורכם ללא תשלום.

כבר שמענו הרבה על היתרונות של הפקת סרטי תדמית. סרטי תדמית לחברות מסייעים להעביר את המסרים השיווקים בצורה טובה ויעילה. אם נבחן את הנושא מנקודת מבט של עלות מול תועלת נבין שזה גם משתלם מבחינה כלכלית, ההוצאה היא יחסית קטנה והחשיפה היא גדולה. אך להפקת סרט תדמית לעסק יש יתרון נוסף שפחות מדברים עליו – סרט תדמית יכול להיות גם אמצעי המסייע לכם בקידום אורגני של האתר. אז בואו נשמע כיצד סרטי תדמית יכולים לסייע בקידום האתר.

על מנת שהגולשים יישארו באתר ולא ינטשו לאחר מספר שניות, עליכם ליצור עבורם תוכן איכותי שיעניין אותם. תוכן הוא לא בהכרח סרטי ווידאו, אך בהתחשב באופי הגולשים סרטי ווידאו הם בהחלט תוכן מועדף הזוכה להצלחה. אם בדף הבית ישנו סרטון תדמית המסביר על מהות המוצר או העסק, מרבית הגולשים יצפו קודם כל בסרטון. הצפייה בסרטון מאריכה את זמן השהייה של הגולש באתר ותורמת לקידום האורגני של האתר אפילו אם מדובר בסרט תדמית קצר לעסק.

בסרטי התדמית ניתן להשתמש בצורות שונות. ניתן להעלות אותם לאתר העסק שם כל הגולשים באתר יוכלו לראות; ניתן לשתף ברשתות החברתיות ושם לזכות בחשיפה בקרב החברים והעוקבים ומעגל גדול ומתרחב של גולשים; ניתן להעלות סרטי תדמית לאתרים כמו יוטיוב ושם לזכות לחשיפה בקרב גולשי יוטיוב. כמובן שזוהי אינה אפשרות אחת שעליכם לבחור, ניתן להשתמש בכל האמצעים. החשיפה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק ויוטיוב מאפשרת לכם גם להזרים תנועה לאתר. למשל יתכן שמישהו נתקל בסרט התדמית שלכם באחת הרשתות החברתיות, גילה עניין ולחץ על הקישור שהוביל לאתר שלכם. הזרמת התנועה לאתר היא בעלת אפקט גדול מכיוון שהיא מעלה את דירוג האתר וכך מאפשרת לשפר את מיקומו בתוצאות החיפוש של גוגל, דבר אשר יביא לכם תנועה נוספת.